Hakkımızda

2020 yılında yayına açılan FinansTR‘nin neler hakkında çalışmalar yaptığına gelin beraber göz atalım .

Bankacılık

Bankalar ve bankacılık hakkındaki her yenilik ve güncellemeyi sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bunun yanında Faizler, ATM işlemleri, internet bankacılığı gibi birçok işlemde de işinizi kolaylaştıracak içerikleri sizlerle paylaşıyoruz.

Krediler

Krediler hakkındaki birçok bilgi ve son haberleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Faizsiz krediler, farklı farklı kredileri çekmek için çekmek için gereken yeterlilikler veya ev kredisi, konut kredisi, araç kredisi gibi her türlü krediyle ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Kredi Kartları

Kredi kartları ile ilgili içerikler üretmememiz tabi ki çok abes olurdu. Kredi kartı aidatlarından tutun da kredi kartı borç ertelemesinin nasıl yapılacağına kadar her şeyi bizim alanımızın içinde.

Ticaret ve Piyasa

Ticarette ve forex, borsa, bitcoin gibi piyasalarda işinize yaracak her türlü taktik ve tecrübe yine bizden sizlere hediye. Çek-senet işlerinden tefeciliğe kadar hayatın içinden her şeye değiniyoruz.

Ziraat Bankası

Ülkemizde en çok kullanılan ve devletin resmi bankası olan Ziraat Bankası bizim gözümüzde diğer bankalardan çok daha farklı bir yerde. Bundan dolayı Ziraat Bankasının her türlü mecrasıyla ilgili içerik sizlerle buluşacak.

Kredi Notu

Kredi notu artık ticaret hayatında oldukça önem taşıyor. Öyle ki bankalar sizin kredi notunuza bakarak size bir kuruş para vermez hale gelebiliyorlar. Biz de kredi notunun ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden dolayı özellikle kredi notu nasıl yükseltilir mevzusunda sizlere oldukça faydalı olacak bilgiler sunacağız.

Evet. Genel itibariyle bu konular üzerinde çalışıyoruz ancak bu demek değildir ki bunların dışında başka hiçbir şey üretmeyeceğiz. Para ile ilgili olan her şey bizimle de ilgilidir. Paralı günlerde buluşmak dileğiyle.

FinansTR

Başa dön tuşu
Kapalı